Mé Dámy

..

Profesionální fena malý

profesionální fena malý

Difuzér, který je součástí balení, je malý, takže se s úpravou vlasů Cestovní fény; Profesionální fény; Fén pro domácí použití; (za další typ můžeme považovat . Levné Fény. Nabízíme pestrou paletu fénů značek Babyliss, Bosch, Eta, Remington a další. Vše za skvělé ceny a s dodáním do 24 hodin!. Fény Philips Fény Remington Fény Rowenta Fény Valera Fény Sencor . Fén na vlasy profesionální, s ionizátorem, W, 2 rychlosti, 3 stupně teplot, AC.

Profesionální fena malý -

U fénu najdete i  koncentrátor vzduchu. Naše obchody a odběrní místa. Nejdůležitějším parametrem, na který byste se měli dívat při výběru nového vysoušeče, je jeho příkon. Profesionální vysoušeč vlasů Babyliss DE má 6 teplot a rychlostí a profesionální AC motor tato kombinace vám dokáže perfektně vysušit vlasy nebo vykouzlit účes podle vašich představ. Pro nádherné živé vlasy v pohybu vám tento malý kompaktní vysoušeč nabídne sílu  W.

Videos

Kocour Ean-Profesionální zloděj. Levné Fény. Nabízíme pestrou paletu fénů značek Babyliss, Bosch, Eta, Remington a další. Vše za skvělé ceny a s dodáním do 24 hodin!. Fény Philips Fény Remington Fény Rowenta Fény Valera Fény Sencor . Fén na vlasy profesionální, s ionizátorem, W, 2 rychlosti, 3 stupně teplot, AC. Difuzér, který je součástí balení, je malý, takže se s úpravou vlasů Cestovní fény; Profesionální fény; Fén pro domácí použití; (za další typ můžeme považovat . profesionální fena malý

2 Replies to “Profesionální fena malý”

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *