Mé Dámy

..

Velký japanesse kohoutek

Japan-chin DŮLEŽITÉ PROPORCE: Výška v kohoutku se rovná délce těla. Oči: Velké, ale ne přehnaně, okrouhlé, posazené daleko od sebe a zářivě černé. Velikost malý. Využití společenská plemena. Výška v kohoutku 25 cm. Hmotnost v dospělosti 2 - 5 kg. Délka srsti středně dlouhá. Věk 11 let. Vhodné prostředí. Japan-chin je malý pes, se širokým obličejem, hojně pokrytý hustou srstí, s elegantní a vkusnou postavou. Poměr výšky v kohoutku je rovný délce jeho těla.

Velký japanesse kohoutek -

Japan chin je plemenem malých, společenských psů, známých již ze středověku. Může být klidný a zasmušilý, stejně jako veselý, čilý a hravý. Kudrnatá,nebo silně zvlněná srst   O. Americká akita (Great Japanese Dog) - Plemeno Americká akita bylo do USA importováno z Japonska, kde pokračovalo šlechtění „velkého. Oficiální zkratka v ČR: VJO. Výška v kohoutku: cm. Hmotnost: neuvádí se. Délka života: 12 let. na Commons. † výška uváděna v kohoutku. Japan-chin, zvaný též japonský chin, japončík nebo japan, je malé společenské plemeno psů. Malý pes se širokým obličejem, s elegantním a půvabným tělem, pokrytým bohatou srstí. Ocas je. Japan-chin je malý pes, se širokým obličejem, hojně pokrytý hustou srstí, s elegantní a vkusnou postavou. Poměr výšky v kohoutku je rovný délce jeho těla.

Velký japanesse kohoutek -

Dlouhé, trojúhelníkovité, svěšené, pokryté dlouhou srstí, nasazené daleko od sebe. Pro okolní svět byl Japonese neznámý až do rokukdy byli první chinové přivezeni do Velké Británie a Spojených států. Výška v kohoutku 25 cm. Široká a mírně klenutá. Není zcela jisté, zda vznikl v čínském nebo korejském paláci.

0 Replies to “Velký japanesse kohoutek”

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *